Strana 1 z 4
Zobrazit položek na stránce
Stránky: 1 2 3 4 Další Poslední
Výtvarný obor zve na workshop
3.říjen 2017 10:11:07
Výtvarný obor ZUŠ Černošice vás srdečně zve na knižní workshop. Zjistíte z čeho všeho se taková kniha skládá a jak ji vyrobit. Po workshopu bude následovat loutkový horor Černá paní.
Těšíme se na vás v pátek 3. listopadu od 14.00 v budově ZUŠ v Černošicích.
Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy výtvarného oddělení FOTO - škola vidění, která proběhne v sobotu 27. 5. 2017 od 18. hod. v kavárně a vinárně Cellarius, Mokropeská 2026, Černošice (Centrum Vráž). Výstava bude ke zhlédnutí po celý červen.
Občanské sdružení ProKultura ve spolupráci se ZUŠ Černošice připravilo další audiovizuální přednášku, tentokrát na téma „Bruselského snu “, fenomenálnímu úspěchu československého pavilonu na světové výstavě Expo 58 v Bruselu, jenž získal Zlatou hvězdu a dalších 13 ocenění, jeho tvůrcům architektům, designu, restauraci, která byla po skončení výstavy přemístěna do Letenských sadů v Praze ...
Jarní probuzení zahrady u ZUŠ
30.duben 2013 11:34:08
Tak, jako každoročně, vyhlásila i letos ZUŠ den úklidu zahrady okolo školy. Tentokrát padlo datum 20.4. (také s ohledem na Den země, vyhlášený letos na 22.4.)
Byl to jediný den, kdy opravdu pršelo a celkově bylo dosti nevlídno. To bylo asi také důvodem, že děti (kromě Helenky Semínové s bratříčkem) a jejich rodiče zůstali tentokrát doma. Na zahradě se tak tentokrát činili pedagogové a zaměstnanci školy, kteří odložili hudební nástroje, baletní špičky i fotoaparáty a chopili se hrábí, nůžek, rýčů, košťat a ostatního náčiní potřebného k úklidu zahradních zákoutí.
Noc s Andersenem v Černošicích
20.duben 2013 19:58:09
Lakomé Barky opět dokázaly, že žádná výzva není tak velká, aby byla na jejich možnosti. A výjimkou nebyla ani Noc s Andersenem v ZUŠ Černošice.
Když jsem do ZUŠ dorazil já, našel jsem Barky sedět u kulatého stolu v zaujaté diskuzi o formě večerního programu. A byla to plnohodnotná debata, jak se o pár hodin později ukázalo. Prostě, kdo do krásné vily kde ZUŠ v Černošicích sídlí nedorazil ten velmi prohloupil :-). Barky totiž vymyslely a skvěle zahrály a zazpívaly krásný příběh o dětech, které v Černošicích jdou po neznámých, tajemných a zvláštních zlatých stopách z kopce Vráž až do prostoru umělecké školy. V čele průvodu byla viděna MŮRA GAMA, kterou doprovázel ŠAŠEK ŠEDÝ a SMRTIHLAV, občas se za stromem objevila i KOZA asi Róza :-) a nakonec všichni přítomní odhalili co jsou vlastně ty zvláštní zlaté stopy, ano na závěr se doplazili i ZLATÍ HADI. Zážitek to byl úžasný jak pro děti tak i pro jejich dospělý doprovod.
Strana 1 z 4   Stránky: 1 2 3 4 Další Poslední

© ZUŠ Černošice
, Střední 403, 25228 Černošice, tel.: 251 641 480, 603 595 592  Pracoviště: Černošice, Rudná, Všenory