Pramínek dostal letos opět jedinečnou příležitost předvést svůj um v rámci Pražské muzejní noci, která proběhla v sobotu 14. 6. 2014 v 68 kulturních institucích po celé Praze. Pramínek vystoupil v areálu Národní galerie v Praze na zahradě Šternberského paláce na Pražském hradě.
Více o Pramínku se dozvíte na www.praminekcernosice.cz na facebooku www.facebook.com/FSPraminek
Letos si připomínáme smutné výročí a to 110 let od úmrtí velkého českého skladatele Antonína Dvořáka. ZUŠ Černošice si připomněla Antonína Dvořáka na čarodějnice 30. 4. a to minikoncertem - zazněla 2 díla Antonína Dvořáka v podání žáků hudebního oboru, dokumentem o Dvořákově pobytu a dědictví v USA a na závěr i opékáním buřtů a promítáním dobových fotek. Večer se krásně vydařil! Děkujeme Ivanu Látalovi a fotografickému oddělení FOTO - škola vidění za krásný večer.
29. duben je již tradičně věnován oslavám tance. Nejinak tomu bylo i letos a taneční obor ZUŠ Černošice se opět do oslav zapojil, a to otevřenou hodinou. Rodiče, kamarádi, ale i lidé z ulice měli možnost nahlédnout do spojené hodiny 4., 5, 6, a 7. ročníku I. cyklu studia tanečního oboru. Hudba, improvizace, ale i cvičení a protahování - prostě radost z tance. To je cesta, kterou se se taneční obor ubírá a vy se teď podívejte, jak to vypadá.
Podívejte se, jak se vydařil letošní úklid zahrady u budovy ZUŠ Černošice. Zahrada je teď náležitě probuzena a připravena na jarní a letní vystoupení, koncerty, výstavy a focení.
Moc děkujeme všem, kteří přišli s úklidem pomoci! Velmi si vážíme vaší pomoci a věříme, že se s vámi v ZUŠ opět brzy uvidíme.
Autorem fotek je jeden z žáků ZUŠ Černošice oddělení FOTO - škola vidění: Mikuláš Košťák
Strana 5 z 12   Stránky: První Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další Poslední

© ZUŠ Černošice
, Střední 403, 25228 Černošice, tel.: 251 641 480, 603 595 592  Pracoviště: Černošice, Rudná, Všenory