Každoročně se vydává taneční obor ZUŠ Černošice v polovině srpna do malebného kláštera v jihočeské Bechyni, kde se věnuje pohybovým a výtvarným aktivitám. Ne jinak tomu bylo i letos! Tanečnice společně s kapelou Pramínku prožili 5 krásných dní v tvůrčím prostředí františkánského kláštera na břehu řeky Lužnice a prohlubovali zde dovednosti v současném i lidovém tanci, zpěvu, výtvarnu a fotografování.
Opět po roce se na zahradě ZUŠ Černošice představil taneční obor ZUŠ. Zahrada plná tance je vždy závěrečné vystoupení sezóny a vystupují zde všechny děti od nejmenších přípravek až po dospělé. Diváci se mohou těšit jak na současný tanec tak na lidový v podání Pramínku.
Počasí nám přálo a celé odpoledne se opravdu povedlo!
Více o Pramínku najdete na webu www.praminekcernosice.cz nebo na facebooku www.facebook.com/FSPraminek
Pramínek dostal letos opět jedinečnou příležitost předvést svůj um v rámci Pražské muzejní noci, která proběhla v sobotu 14. 6. 2014 v 68 kulturních institucích po celé Praze. Pramínek vystoupil v areálu Národní galerie v Praze na zahradě Šternberského paláce na Pražském hradě.
Více o Pramínku se dozvíte na www.praminekcernosice.cz na facebooku www.facebook.com/FSPraminek
Letos si připomínáme smutné výročí a to 110 let od úmrtí velkého českého skladatele Antonína Dvořáka. ZUŠ Černošice si připomněla Antonína Dvořáka na čarodějnice 30. 4. a to minikoncertem - zazněla 2 díla Antonína Dvořáka v podání žáků hudebního oboru, dokumentem o Dvořákově pobytu a dědictví v USA a na závěr i opékáním buřtů a promítáním dobových fotek. Večer se krásně vydařil! Děkujeme Ivanu Látalovi a fotografickému oddělení FOTO - škola vidění za krásný večer.
Strana 3 z 8   Stránky: První Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další Poslední

© ZUŠ Černošice
, Střední 403, 25228 Černošice, tel.: 251 641 480, 603 595 592  Pracoviště: Černošice, Rudná, Všenory