Jako každý se Pramínek zúčastnil zastávky poberounského folklorního festivalu Staročeské máje na Masopustním náměstí v Mokropsech. I přes neobvyklou zimu se vystoupení dětem i muzikantům líbilo a s chutí si na mokropeské návsi zatančili a zahráli.
Jako každý rok Pramínek před Vánoci koledoval s ukázkou svého vánočního programu u kapličky sv. Václava v Mokropsech.
Soubory při ZUŠ Černošice - Pramínek a Tutte le note - doprovodily slavnostní zasazení lípy republiky, které se uskutečnilo 28. září 2018 u budovy školy v Mokropsech.
ZUŠ Černošice se připojila k oslavám 100. výročí vzniku naší republiky slavnostním koncertem, který proběhl v sobotu 20. 10. 2018 v kulturním sále na Vráži. Předvedly se všechny tři obory ZUŠ a s tvorbou českých autorů vystoupili jak žáci, tak učitelé.
Taneční obor se snaží každý rok uspořádat pro své žáky letní dílnu v ZUŠ Václava Pichla v jihočeské Bechyni. Letos se děti do Bechyně opět podívaly a nacvičovaly mimo jiné Janáčkovy královničky.
Folklorní soubor Pramínek působící při tanečním oboru ZUŠ vystoupil v květnu jako již tradičně na černošické zastávce Poberounského folklorního festivalu Staročeské máje.
Více najdete na www.praminekcernosice.cz
Ve čtvrtek 24. května proběhl již 2. ročník celostátního happeningu na podporu a popularizaci základního uměleckého školství ZUŠ OPEN. Černošice se do ZUŠ OPEN opět zapojili a to v hojné míře!
Podívejte se, jak vypadal 1. ročník celostátního happeningu na podporu základního uměleckého školství ZUŠ OPEN 2017. 
Podívejte se, jak zachytili Velikonoce skrze objektivy fotoaparátů žáci Ivana Látala z oddělení výtvarného oboru FOTO-škola vidění.
Na koncertě nejmladších žáků v červnu 2017 vystoupily i nejmenší tanečnice.
Strana 2 z 12   Stránky: První Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další Poslední

© ZUŠ Černošice
, Střední 403, 25228 Černošice, tel.: 251 641 480, 603 595 592  Pracoviště: Černošice, Rudná, Všenory