Na začátku nového roku se žáci výtvarného oboru věnovali v rámci distanční výuky zvířatům v dějinách umění a zkusili toto téma sami doma ztvárnit
Tradiční Betlém se na zahradě ZUŠ objevil i v roce 2020
Podívejte se na práci žáků výtvarného oboru v rámci distančního vzdělávání. Kresba tužkou - pohled z okna.
Podívejte se na práci žáků oddělení FOTO - škola vidění v rámci distanční výuky - téma JARO-KORO-VELKO
Podívejte se na práci žáků výtvarného oboru v rámci distanční výuky - inspirace dílem Barbary Reginy Dietzsch - kresba nebo malba rostlin
Podívejte se na práci žáků výtvarného oboru v rámci distanční výuky - inscenovaná fotografie
V sobotu 5. října 2019 byla slavnostně zahájena výstava oddělení FOTO - škola vidění s názvem Chaty, která uzavírá dvouletou práci žáků, v rámci které se věnovali tématu chat a chatových oblastí v Černošicích a navázali tak na práci fotografa Pavla Štecha. Výstava byla doplněna i výtvarnými objekty domečků a chatiček z přírodních materiálů žáků Barbory Tiché a Hany Poislové. Vernisáž doprovodily - uskupení Second Band s jazzovými standardy i melodiemi Jaroslava Ježka a žákyně II. cyklu tanečního oboru s vlastní choreografií současného tance Kontrasty na hudbu Miloslava Kabeláče. Moc děkujeme Ivanovi Látalovi a jeho žákům za skvělou práci a úžasný zážitek s výstavy.
V sobotu 21. září 2019 proběhl další ročník Černošického běhu, jehož výtěžek se letos rozhodli organizátoři věnovat právě naší škole. Podívejte se, jak to na místě vypadlo.
V roce 2019 proběhl již třetí ročník celostátního happeningu na podporu a popularizaci základního uměleckého školství ZUŠ OPEN. Tentokrát akce neprobíhala jen v Černošicích, ale poprvé se sdružily základní umělecké školy středočeského kraje a v rámci druhého ZUŠ OPENového dne uspořádaly společný program v malebném areálu zámečku v Litni. Naši školu zastoupili výtvarníci, fotografové, jazzové uskupení Second band, dětský pěvecký sbor Tutte le note a folklorní soubor Pramínek.
Strana 1 z 12   Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další Poslední

© ZUŠ Černošice
, Střední 403, 25228 Černošice, tel.: 251 641 480, 603 595 592  Pracoviště: Černošice, Rudná, Všenory